Category Archives: Ogrodzenia

Garage and house

W jaki sposób wybrać odpowiednią bramę garażową?

W ofertach producentów bram garażowych najczęściej możemy się spotkać z takimi określeniami jak: bramy uchylne, bramy segmentowe, bramy rolowane i bramy rozwieralne. Warto, przed dokonaniem zakupu którejkolwiek z nich, zapoznać się z charakterystyką i specyfiką danego typu bram, tak aby dokonany przez nas wybór był trafny, a zakupiony przez nas produkt służył nam przez lata.

asdsad

Dobrze ogrodzone, czyli czy warto wybrać ogrodzenie panelowe?

Ogrodzenia panelowe, czyli gotowe płoty wykonane z prefabrykatów są bardzo ciekawym i z roku na rok coraz popularniejszym rozwiązaniem wybieranym w kwestii ogradzania posesji i terenu. Można wybierać spośród gotowych wzorów metalowych, drewnianych i betonowych ogrodzeń panelowych.

gabion dcoratif de pierres et de tuiles

Innowacyjne ogrodzenia gabionowe

„Mój dom jest moją twierdzą, a ogrodzenie wyznacza granice mojego prywatnego królestwa” – właśnie tak można by rozwinąć słynne powiedzenie. I z pewnością byłoby w nim sporo prawdy. Tych, którzy bardzo poważnie podchodzą do kwestii solidności ogrodzeń, a przy tym zależy im także na wrażeniach wizualnych, jakie ta część ich posiadłości ma sobą prezentować, z pewnością zainteresują gabiony.

images

Ogrodzenia kute – nadaj prestiż swojej posesji

Dziś ogrodzenie musi spełniać podwójną rolę. Ma nie tylko służyć zabezpieczeniu i ochronie posesji, ale także musi być ozdobą terenu. Ogrodzenia kute są elegancką wizytówką posesji i nadają każdemu otoczeniu niebywały prestiż. Chociaż nie należą do najtańszych, warto w nie zainwestować.

images

Jakie ogrodzenie wybrać dla naszego domu?

Każdy właściciel nieruchomości wie, jak ważne jest zabezpieczenie solidnym ogrodzeniem terenu prywatnego, przed wtargnięciem nieproszonych gości. Nie chodzi tu tylko o niemile widziane, nieznane nam osoby, ale także zwierzęta. Bezpańskie psy włóczące się po posesji to niezbyt miły widok. Nie wolno również zapinać o estetyce, odpowiednio dobrane ogrodzenie potrafi nadać niepowtarzalny charakter posesji.